KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7965607
nr 796 5607
Blandteknik
Signerad Petrokomska Paris 1916, Porträtt, ramens innermått: 40x32
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:28:48
1.000 kr
200 kr
600 kr
900 kr