KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7965607

nr 796 5607

Blandteknik

Signerad Petrokomska Paris 1916, Porträtt, ramens innermått: 40x32

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 10 december 2012
kl 19:28:48